Vazelini kaşınıza sürerseniz...

Birçok konuda fayda sağlayan vazelinin kaşlar için ne kadar faydalı olduğunu duymuş muydunuz? İşte vazelinin bilinmeyen faydaları!

Kadın

Vazelini kaşınıza sürerseniz... Vazelin en güçlü nemlendiricilerden biri olarak gösterilmektedir. Sadece cilde değil aynı zamanda saçlara kaşlara ve kirpiklere de inanılmaz faydası bulunmaktadır. Peki vazelinin faydaları nelerdir? İşte vazelinin inanılmaz faydaları!

KAŞLARI GÜRLEŞTİRİYOR

Vazelin kaşlara ve kirpiklere de sürülmektedir. Kısa süre içerisinde dökülen kaşlarınızı ve kirpiklerinizi yeniden çıkarmaya yardımcı olacaktır. Her gece uyumadan önce kulak çubuğuyla kaşlarınıza ve kirpiklerinize vazelin uygulayın. En kısa süre içerisinde eğer düzenli olarak uygularsanız, farkı hissedeceksiniz.

SAÇLARI YUMUŞATIYOR

Vazelin cilde iyi geldiği gibi aynı zamanda saçları da beslemektedir. Saçlar üzerinde hızlı bir uzama etkisi yaratan vazelinle saçlarınız yumuşacık olacak.

CİLDİNİZİ NEMLENDİRİN

Vazelin genel olarak dudak koruyucu olarak bilinmektedir. Aynı zamanda makyaj temizleyici, pişik kremi ve tırnak besleyici olarakta kullanılmaktadır. Vazelini yüzünüze sürerek cildinizi yumuşatabilirsiniz. Düzenli olarak kulanılan vazelin ince çizgilerinizinde zaman içerisinde azalmasını sağayacaktır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: