VE ATA DEMİRER GERİ DÖNDÜ!

atv'nin kahkaha rekortmeni 'Avrupa Yakası'nın yeni bölümleri için geri sayım başladı. Ata Demirer'in dönüşü ve diğer sürprizlerle yine çok güleceksiniz!..

Magazin

VE ATA DEMİRER GERİ DÖNDÜ! Senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı 'Avrupa Yakası', altıncı sezonunda da bomba gibi bölümleriyle atv ekranlarında olacak. Bu hafta fanatikleriyle buluşacak olan güldürü klasiği; 'sır gibi saklanan senaryosu' ve sürpriz karakterleriyle kahkaha geleneğini sürdürecek.

Ayvalık'ta buluşacaklar

6'ncı sezonun ilk bölümü Sütçüoğlu Ailesi'nin yıllardır her yaz gittikleri Ayvalık'taki evlerinde başlayacak. Gülse Birsel senaryoyla ilgili ser verip sır vermiyor ama şu kadarı kesin; Volkan askerden döneli bir hafta olmuştur ve bir gecede tıpkı eski günlerdeki gibi birbiri ardına olaylar kopacaktır! Volkan ve Burhan'ın, Aslı, Tahsin Bey ve Makbule ile Nişantaşı'nda birlikte yaşama hikayelerinin set çalışanlarını bile güldürdüğü ve çekimlere ara verildiği ise şimdiden konuşulmaya başlandı.

Kavgaları ilaç gibi gelecek

'Avrupa Yakası'nın yeni bölümleri, Aslı ile Volkan'ın kavgalarını özleyenlere ilaç gibi gelecek. Muhallebici dükkanında Volkan ve arkadaşlarının Karadenizli Dursun'la çatışmaları, dergi ofisinde Burhan, Fatoş, Yaprak, Tanrıverdi, Şahika ve Cem'in maceraları, seyirciye kahkaha krizleri yaşatacak. Ofiste her zaman olduğu gibi Şahika, Cem, Fatoş, Yaprak, Tanrıverdi, Sadettin Bey ve Burhan Altıntop'a tahammül etmeye devam edecek!

Binnur'dan ikinci rol sürprizi'

Şahika' karakteriyle fenomen haline gelen Binnur Kaya'nın, yeni sezonun ikinci bölümünden itibaren ikinci bir tiplemeyle 'Avrupa Yakası'nda sürpriz yapacağı söyleniyor. Gülse Birsel yeni karakterle ilgili olarak sadece 'O da Şahika ve Osman gibi bir Koçarslanlı ama genç değil, olgun bir hanım' ipucunu veriyor. Bu tiplemenin sahneleri çekilirken de ses ekibinin, çekim esnasında duyulan gülmeler yüzünden zoranlar yaşadığı ve çekimlerin tekrar edildiği anlatılıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: