VE BİR ASSOLİST DOĞUYOR!

Son yılların en büyük çıkışını yakalayan Azeri Kızı Günel kendisini yıllar önce çocukken Türk müzik piyasasına tanıtan İbrahim Tatlıses'in canlı yayınına konuk oluyor!

Magazin

VE BİR ASSOLİST DOĞUYOR! Yıllar önce küçücük, kara gözlü bir Azeri Kızı Türk Müzik Piyasasına ürkek, utangaç bakışları ve kulakları yırtan güçlü sesi ile girmişti. Arkasında İbrahim Tatlıses gibi bir devin desteği vardı. Azeri kızı Günel çocuk şarkıcıların popüler olduğu müzik piyasasında adından bir hayli söz ettirmişti.

Azeri Kızı Günel tüm çocuk şarkıcılar gibi piyasadan silinmiş, adını sesini duyan kalmamıştı. Bir çoklarına göre Azerbeycan'a geri dönmüş ve evlenip çoluk çocuğa karışmıştı.

Fakat beklenen olmadı. Ya da dedikodular doğru çıkmadı.

Azeri Kızı Günel çirkin ördek yavsuru misali bir anda muhteşem bir kuğuya dönüşmüş olarak Türk Müzik Piyasasının ortasına bomba gibi düştü. O küçük kalın kaşlı, iri gözlü kız gitmiş, benim diyen Türkiye Güzelini kıskandıracak kadar güzel, olgun tavırlı, Osmanlı saraylarından fırlamış bir prenses edasıyla ortaya çıkmış, tüm assolistlerin korkulu rüyası haline gelmişti.

Bir anda müzik piyasası onun görüntüleri ile şok oldu, zaten ses muhteşemdi.

Ve şimdi Azeri Kızı günel kendisini çirkin ördek yavrusu iken Türk Müzik Piyasasına tanınan İbrahim Tatlıses'in ATV ekranlarında yayınlanan İBO SHOW adlı programına KUĞU EDASINDA BİR ASSOLİST olarak konuk oluyor.

Türk Müzik Piyasası ve magazin camiası bu pazar günü ATV'de bir ilke tanık olacak...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: