VE EBRU AKEL'E İLK ÖDÜLÜ VERİLDİ

İki ay önce Kanaltürk'de başlayan 'Ve Ebru Akel' ilk ödülünü aldı.Kanaltürk ekranlarında hafta içi her gün 15.15 ile 17.30 saatleri arasında yayınlanan 'Ve Ebru Akel' programının sunucusu Ebru Akel ödülle onurlandırıldı.

Magazin

VE EBRU AKEL'E İLK ÖDÜLÜ VERİLDİ İKİ AYDA BÜYÜK BAŞARI

İstanbul Bilim Kültür ve Sanat Derneği tarafından Caddebostan Kültür Merkezi'nde gerçekleşen ödül töreninde 'Hizmet Ödülü' Ebru Akel'e verildi. Kosova'da Türk dilinin unutulmaması ve yaygınlaştırılması için yapılan kampanya ile adını duyuran derneğin başkanı Levent Zihnioğlu'nun elinden ödülünü alan Akel teşekkür konuşması da yaptı.

Güzel sunucu, 'Sadece iki aylık, çok yeni bir programız. Sizlerin dikkatini çektiğimiz için çok sevinçliyim. Yaptığımız yayınların istenilen doğru hedeflere varmasının mutluluğunu yaşıyorum. Programda çalışan yapımcı ve editör arkadaşlarım ile kurumum Kanaltürk'e de çok teşekkür ediyorum' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: