Ve Martha Wash İstanbul'da!

Dünyaca ünlü Amerikalı sanatçı Martha Wash, dört gözle beklenen Gecce Mekan Ödülleri için İstanbul'a geldi! Havaalanında büyük ilgiyle karşılanan Wash, 20 Şubat’ta gerçekleşecek Gecce Mekan Ödülleri’nde sahnede olacak.

Magazin

Ve Martha Wash İstanbul'da! İşte detaylar…

Martha Wash İstanbul’da!

80’lerin ortasında tüm dünyayı “It’s Raining Men” şarkısıyla sallayan Weather Girls grubunun üyesi, dünyaca ünlü Amerikalı sanatçı Martha Wash; 20 Şubat’ta Hilton Istanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşecek Gecce Mekan Ödülleri için İstanbul’a geldi!


Bu sabah, erken saatlerde uçaktan inen Wash, TAV Primeclass Lounge ekibi tarafından kapıda çiçekle karşılandı. Neşeli tavırları ve sempatik kişiliği ile görenleri kendine hayran bırakan efsanevi sanatçının heyecanı gözlerinden okunuyordu!


Muhteşem gecce için son hazırlıklar…

20 Şubat’ta Hilton Istanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşecek Gecce Mekan Ödülleri’nde; Türkiye’nin dünya müzik piyasasındaki başarılı temsilcisi Serhat ile aynı sahneyi paylaşacak olan Martha Wash, büyük şovun son provaları için İstanbul’da seyahati boyunca kalacağı Hilton Istanbul Bomonti Hotel’e gitmek üzere yola çıktı..


Şuan Amerika’nın pop, R&B ve dans müziğinin kült sanatçısı olan Wash; Amerika, İngiltere ve Avustralya başta olmak üzere, birçok ülkede, en iyilerin belirlendiği ‘Billboard Hot 100’ listelerinde, 6 kez bir numaraya çıkan ve haftalarca zirvede kalan bir sanatçı. Weaher Girls gibi, daha öncesinde İtalyan kökenli bir grup olan Black Box'ta da vokaller yaptı. Dans müziğinin bir başka önemli gruplarından olan C+ C Music Factory'de de yer alan Wash'a gösterilen yoğun ilginin sebebi ise, Amerikalı sanatçının güçlü yorumu ve vokal yeteneğinden geliyor. Wash, sahip olduğu bu güç ve yeteneği de en net olarak kendi solo albümünde dinleyicisi ile buluşturdu. Kendi adını taşıyan albümünde ön plana çıkan "Carry On" isimli şarkı, Wash'u "Disko Kraliçesi" rütbesi ile buluşturdu. Sonrasında çıkardığı "Something Good" isimli şarkısıyla da başarısını ikiye katlamaya devam etti. Sonrasında da Serhat'ın başka bir ülke adına Eurovision'a katıldığı şarkısı "I Didn't Know" isimli şarkıya efsane yorumuyla eşlik etti ve ortaya harika bir çalışma çıktı...


Gecce Mekan Ödülleri’nde dünya prömiyeri!
20 Şubat'ta Hilton İstanbul Bomonti Hotel'de gerçekleşecek olan Gecce Mekan Ödülleri görsel şöleniyle de bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Serhat ve Amerikalı efsane sanatçı Martha Wash’un, Paris’ten gelecek olan 22 dansçı eşliğindeki ortak şovlarının dünya prömiyeri "Chocolate Tour" da ödül törenimiz ile birlikte İstanbul’da gerçekleşecek!

Bunlarda ilginizi çekebilir: