Ve Mehmet Ali Erbil'den beklenen haber geldi!

Her geçen gün durumu daha da iyiye giden Mehmet Ali Erbil'den sevindiren haber geldi. Eğer son dakika değişikliği olmazsa ünlü şovmen salı günü taburcu edilecek.

Magazin

Ve Mehmet Ali Erbil'den beklenen haber geldi! Bugün itibariyle tam 223 gündür hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil'den sevindiren haber geldi. Usta sanatçının salı günü hastaneden taburcu olacağı öğrenildi. Doktoru Jan Klod Kayuka, her şeyin yolunda gittiğini, Erbil’in iyileşme sürecinin hızlandığını açıkladı.

Ne olmuştu?

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil evinin banyosunda düşerek yaralanmış, acil olarak Maslak'ta bir hastaneye kaldırılmıştı. Yapılan kontrollerin ardından Erbil'in kaburgalarında kırık olduğu ve kırılan kaburgaların da akciğer zarına battığı tespit edilmişti. Acil ameliyat olan Erbil yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı. Tedavi sürecinde yıllardır mücadele ettiği Kaçış Sendromu hastalığı da nüksedince Erbil'in tedavisi uzamıştı. Sanatçı 223 gündür hastanede yatıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: