Vefalı evlat Fulya Zenginer!

Küçük Kadınlar dizisiyle ekranın beğenilen isimlerinden biri haline gelen Fulya Zenginer, annesini rahat ettirebilmek için 1,5 milyon TL'ye ev satın aldı. Annesinin istediğin gibi dekore etmek isteyen oyuncu iç dekorasyon için de150 bin TL harcadı.

Magazin

Vefalı evlat Fulya Zenginer! Oyunculuktan kazandığı parayı gayrimenkule yatıran Fulya Zenginer, geçtiğimiz sene annesi Gönül Zenginer'e Bakırköy'den ev satın almıştı. Uzun yıllar Zeytinburnu'nda yaşayan ve Bakırköy'de oturmaya alışamayan Gönül Zenginer eski semtine döndü. Oyuncu kızı Fulya Zenginer, deniz gören bir siteden 4+1 daire alarak, 1.5 milyon TL ödedi. Bir iç mimarla anlaşan Zenginer, dekorasyona da 150 bin TL harcadı.

En son ‘Seni Kimler Aldı’ dizisiyle ekranda olan Fulya Zenginer, önümüzdeki hafta yeni televizyon filmi için sete girecek. Ekin Mert Daymaz’la başrolü paylaşacak olan oyuncu, ilk kez bir komedide yer alacak. Zenginer, ailesinin maddi durumu iyi olmasına rağmen kendi başına ayakta durmaya çalışan bir genci canlandıracak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: