Victoria’s Secret meleği patladı!

Victoria’s Secret’ın meleklerinden Jasmine Tookes, "Melek olmak isteyen modellere çok çalışmalarını öneririm. Bu iş sadece gördüğünüz şovla bitmiyor; kampanyalar, açılışlar derken tüm dünyayı gezmeniz ve uzun saatler mesai harcamanız gerekiyor" dedi.

Dünya Magazin

Victoria’s Secret meleği patladı! Victoria’s Secret modeli 27 yaşındaki Jasmine Tookes beslenme sırlarını, stilini ve model olmak isteyenlere önerilerini açıkladı. Küçük yaşlardan itibaren model olmayı hayal ederek büyüdüğünü dile getiren Tookes şunları söyledi:

“İçinde bulunduğum pozisyona minnettarım. Melek olmak isteyen modellere çok çalışmalarını öneririm. Bu iş sadece gördüğünüz şovla bitmiyor; kampanyalar, açılışlar derken tüm dünyayı gezmeniz ve uzun saatler mesai harcamanız gerekiyor. Victoria’s Secret modeli olmak isteyen kızlara sesleniyorum; tüm yıl boyunca çok çalışın ve sadece şov zamanı değil her zaman hazır olun.”

Ünlü model kendisinin büyük şov öncesinde hazırlanma süreçlerini şu sözlerle anlatıyor:

“Şov esnasında kendimi hazır hissetmek adına çok çalışmanın yanı sıra yeterli uyku almaya ve çok su içmeye çalışıyorum. Protein ağırlıklı beslendiğimi söyleyebilirim ama karbonhidratı da hayatımdan çıkarmadım. Belli oranlarda karbonhidrat da tüketiyorum. Ama o zararlı besini tüketiyorsam hemen arkasından da yeteri kadar spor yapmalıyım. Hiç aç kalmam, istediğim her şeyi yerim. Ama ne yiyorsam onun sporunu da hemen yapmalıyım.”

"Dünyanın en seksi şovu"nu izlediler!Şangay'da moda şov!

Şangay'da moda şov!

Bunlarda ilginizi çekebilir: