Victoria's Secret'ın ilk büyük beden modeli!

Amerikan moda devi Victoria's Secret, İngiltere'de bir iç çamaşırı firması ile işbirliği kapsamında büyük beden model Ali Tate-Cutler ile anlaştı.

Dünya Magazin

Victoria's Secret'ın ilk büyük beden modeli! İngiltere merkezli bir iç çamaşırı markası, Victoria's Secret ile işbirliği yaptı. Tanıtımlarda büyük beden model Ali Tate-Cutler ile anlaşan Victoria's Secret, ilk defa bir büyük beden model ile anlaşma yaptı. Victoria's Secret'ın bu hareketi artık kalıplarından çıkacak mı sorusunu akla getirdi.

Victoria's Secret'ın New York'taki lansmanına katılan Ali Tate-Cutler, "Victoria's Secret duvarlarında olduğumu görmek hayal gibiydi. Bu marka sanırım birçok kişinin idolüydü. Bu büyük bedenler için doğru yönde çok güzel bir adım. Marka ile direkt olarak çalışmasam da tanıtımlarda yer alan ilk büyük beden model olduğumu söylemeliyim. Medya ve moda alanında daha çok olmamız gerektiğini düşünüyorum çünkü çoğu kadın kafalardaki zayıflık ve fizikte değil. Bizim gibi insanlarda var. Bu belki de Victoria's Secret için bir adım olur.'' yorumlarında bulundu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: