VİLLALAR ELDE KALDI

Emlak işine de soyunan Hülya Avşar, villaları için müteahhide 'Satamazsam parasını öderim' sözü verdi. Müteahhit de Avşar’ı dava etti

Magazin

VİLLALAR ELDE KALDI İki yıl önce müteahhitliğe soyunarak çevre dostu villa yapan Avşar, 1.5 milyon dolardan satışa çıkardığı villalarına alıcı bulamadı. Villa fiyatını indiren Avşar, yine de satış yapamayınca önce icralık, sonra da davalık oldu.


Geçen hafta açılan davanın dilekçesinde Erdoğan, Hülya Avşar'ın soyadını Çilingiroğlu olarak yazdı. Erdoğan, icra takibine yapılan itirazın kaldırılmasını istedi. Avukat Erdoğan, alacaklarına yüzde 40 icra inkar tazminatı eklenerek tahsilini de istedi.

Emlak uzmanları: En fazla 400 bin dolar eder

Hülya Avşar'ın 1.5 milyon dolardan satışa çıkardığı Riva'daki evlerin değeri hakkında bilgi veren emlakçılar, fiyatı çok buldular. Emlak uzmanları 200 metrakare büyüklüğündeki villaların 400 bin dolardan fazla etmeyeceği görüşündeler. Emlakçılar villaların bu yüzden satılamadığını vurguluyorlar.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: