VINTAGE RETRO TUTKUNLARI LUCCA'DA!

Lucca, Ahu Yağtu ve Adidas Originals’den vintage tutkunlarına çok özel proje; Her ayın son cumartesi günü düzenlenecek “Vintage Saturdays” de alışveriş ve parti keyfi birarada olacak!

Magazin

VINTAGE RETRO TUTKUNLARI LUCCA'DA! İstanbul’un farklı projeleri ile sürekli merak uyandıran çok özel mekanı Lucca ve vintage koleksiyonerlerinin yakından tanıdığı, Second Chance Boutique’in sahibi Ahu Yağtu vintage ve retro tutkunlarını buluşturuyor. Özgür, dinamik ve otantik çizgisiyle fark yaratmayı sevenlerin vazgeçilmez markası adidas Originals’ın ana sponsorluğunda, her dönem kendine ait stili ile dikkat çeken Vespa ve lezzetin markası Campari’nin de yer alacağı “Vintage Saturdays” ler önce alışveriş ile başlayacak. Saat 14.00 – 19.00 saatleri arasında adidas Originals’a ait hiçbir yerde bulunmayan çok özel ürünler, trefoil logolu sayılı adette üretilmiş parçalar, dekoratif objeler ile Second Chance Boutique’in en güzel vintage kıyafetlerinin satışa sunulacağı özel bir bölüm kurulacak. Böylelikle tarzıyla fark yaratmayı tercih edenler kendisine uygun özgün bir parça bulabilecek. Lucca’nın tüm ekibi de vintage kıyafetleri ile dikat çekerken, vintage tutkusu adidas Originals ‘in otantik ve tarz sahibi kişiliğini yansıtan 70’li yıllara ait minibüsü ile Bebek’e taşacak!

Çağdaş ve keyifli yaşam tarzını temsil eden Vespa’nın birbirinden hoş vintage modelleri retro severleri beklerken, içeriğinde Campari’nin yıllardır açıklanmayan formülündeki sırrı ve lezzeti bulunan, Lucca’nın ödüllü barmenlerini tarafından yapılan özel kokteylleri ile Vintage Saturdays eğlence ve lezzetli bir gün vaad ediyor.

Konuklar, her biri koleksiyon değerinde olabilecek kıyafet ve objeler arasında alışveriş yaparken 1920’lerden 70‘lere uzanan vintage müzikler dinleyecekler. Saat 19.00’dan sonra müzik, Radio Oxigen’nin ünlü DJ’i Yakuza ile hızlanacak ve parti keyfi başlayacak. Eski günlerin birbirinden güzel disko, funk, rock ve soul şarkıları ve Lucca’nın ünlü kokteylleri ile “Vintage Saturdays” devam edecek.

Her ayın son cumartesi günü gerçekleşecek olan “Vintage Saturdays” ler farklı sürprizleri ile her ay farklı bir vintage konseptini taşıyacak ve vintage tutkunlarını şaşırtmaya devam edecek!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: