Vizyonda bu hafta neler var?

Bu hafta vizyona giren filmleri sizler için derledik. İşte o filmler...

Kültür-Sanat

Vizyonda bu hafta neler var? Sonsuz Aşk


Zeynep, küçük şeylerle mutlu olan, kardeşi ile kurduğu küçük düzeninde yaşayan bir kadındır. Can ise genç yaşta profesör olan işine bağlı bir cerrahtır. Hiçbir ortak yönleri yokmuş gibi görünen Can ve Zeynep aniden ve beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına girdiklerinde, sonsuz bir aşkın içine düşeceklerdir fakat bu aşk beraberinde aşılması çok zor engelleri getirmektedir...

Vizyon tarihi 24 Mart 2017 (1s 54dk)
Yönetmen Ahmet Katıksız
Oyuncular: Fahriye Evcen, Murat Yıldırım, Ege Aydan
Tür Dram, Romantik
Ülke Türkiye

***

Hayat


Uluslararası bir uzay istasyonunda görevli altı kişi, insanlık tarihinde çığır açacak bir keşfin eşiğindedir. Bu görevli ekip, Mars'ta ilk kez hayat olduğuna dair ip uçları bulur. Ekip araştırmalarını ilerlettikçe, beklenmedik sonuçlar almaya başlar çünkü buldukları bu hayat formu, kimsenin tahmin edemeyeceği kadar zekidir.
Daniel Espinosa'nın yönettiği filmin senaryosunu Rhett Reese ve Paul Wernick kaleme aldı. Oyuncu kadrosunda ise Ryan Reynolds, Jake Gyllenhaal ve Rebecca Ferguson gibi isimlerin yer alıyor.

Vizyon tarihi 24 Mart 2017 (1s 44dk)
Yönetmen Daniel Espinosa
Oyuncular: Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds, Rebecca Ferguson
Tür Bilimkurgu, Gerilim
Ülke ABD

***

Power Rangers


Yaşadıkları Angel Grove adlı küçük kasabanın ve tüm Dünya’nın bir uzaylı tehdit tarafından ortadan kaldırılmak üzere olduğunu öğrendiklerinde olağanüstü bir güç haline gelmeleri gereken beş sıradan genci anlatıyor. Kader tarafından seçilen kahramanlar, gezegeni kendilerinden başkasının kurtaramayacağını fark ederler ancak bunu yapmak için, gerçek hayattaki sorunlarının üstesinden gelmek zorunda kalacaklardır ve sonucunda Power Rangers olarak bir araya geleceklerdir.

Vizyon tarihi 24 Mart 2017 (2s 4dk)
Yönetmen Dean Israelite
Oyuncular: Dacre Montgomery, RJ Cyler, Naomi Scott
Tür Aksiyon, Macera, Bilimkurgu
Ülke ABD

***

Otoban


Kötü giden bir soygunun ardından Casey Stein kendini acımasız mafya babası Hagen'den kaçarken bulur. Hagen'ın geri almak için her şeyi yapabileceği bir kargoyla kaçmaya çalışan Casey'in seçenekleri çok azdır. Çaresizlik içinde eski patronu ve uyuşturucu kaçakçısı olan Geran'ı arar. Geran'dan isteği uzun süreli kız arkadaşı Juliette'i Hagen'dan korumasıdır. Hayatının aşkı Juliette'i Hagen tehdidinden korumaya ve en kısa sürede hayatını kurtarmaya çalışan Casey kendini esaslı bir kovalamacanın içerisinde bulur. Köln'ün yüksek hızlı otobanında hayatta kalma mücadelesi veren Casey çok geç olmadan kendi hayatını ve sevdiği kadının hayatını kurtarabilecek midir?...

Vizyon tarihi 24 Mart 2017 (1s 39dk)
Yönetmen Eran Creevy
Oyuncular: Nicholas Hoult, Felicity Jones, Anthony Hopkins
Tür Gerilim, Aksiyon
Ülke İngiltere, ABD, Almanya

***

Beyaz Balina


Ali ve Vahap adındaki iki çocuğun hayatları Anadolu’nun ücra bir köyünde kesişir. Aslında büyük şehirde doğup büyümüş olan Ali anne ve babasının vefatından sonra dedesinin köyüne gelir. Fakat buradaki hayata uyum sağlaması kolay olmaz ve köyün yaramaz çocuğu Vahap bir anda düşmanı olur. Zamanla iki çocuk birbirlerini tanıdıkça, düşmanlıkları arkadaşlığa ve dostluğa dönüşecektir... Ali’nin okumaya başladığı ama bitiremediği ‘Moby Dick’ romanı bu iki bu köyde kafadarın tutkusuna dönüşür ama kitabı bulup okumak hiç de kolay değildir…

Vizyon tarihi 24 Mart 2017
Yönetmen A. Uygur Öztürk
Oyuncular: Efe Karaman, Kaan Ürkmez, Erden Alkan
Tür Dram
Ülke Türkiye

***

Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz


Gerda, Karlar Kraliçesi ve Kralı’nı alt etmesine rağmen aradığı huzuru bulamamıştır. Kuzey Rüzgârı’nın kendisinde ayırdığı anne ve babasını bulmak ve ailesini tekrar bir araya getirmek istemektedir. Şimdi arkadaşları ile bu amaç için Kuzey'in buzullarla kaplı tepelerine yolculuk yapacaklardır. Yolculuk sırasında tarihi Ateş ve Buz Taşı’nı keşfedeceklerdir fakar bu andan itibaren hiçbir şey planladıkları gibi gitmeyecektir. Gerda'nın geçmişten güç alması ve daha da cesur olması gerekmektedir.

Vizyon tarihi 24 Şubat 2017 (1s 20dk)
Yönetmen Aleksey Tsitsilin
Oyuncular: Damla Babacan, Erkan Taşdöğen, Onur Kırış
Tür Animasyon
Ülke Rusya

***

David Lynch Yaşam Sanatı


David Lynch, hayatının yaratıcı yıllarına samimi bir yolculuğa çıkıyor. Amerika'daki küçük kasabada pastoral yetiştirmeden Philadelphia'nın karanlık caddelerine kadar, Lynch'i takip ederek sinemanın en gizemli yönetmenlerinden birinin şekillendirilmesine yardımcı olan olayları izliyoruz. Film, Lynch'in kendi sanatının, müziğinin ve erken dönem filmlerinin içine giriyor, benzersiz dünyasının karanlık köşelerine ışık tutuyor ve izleyicilerin onu daha iyi anlamasını sağlıyor.

Vizyon tarihi 24 Mart 2017 (1s 30dk)
Yönetmen Jon Nguyen, Rick Barnes (XVII)
Oyuncular: David Lynch
Tür Belgesel, Biyografik
Ülke ABD
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: