VODAFONE RED PARTİSİ ÜNLÜLERİN AKININA UĞRADI!

Dün gecce Reina'da düzenlenen muhteşem bir partiyle Vadafone, "yaza merhaba" dedi ve "PorscheDesign P’ 9981 BlackBerry" akıllı telefonunu tanıttı..

Magazin

VODAFONE RED PARTİSİ ÜNLÜLERİN AKININA UĞRADI! Vodafone’un ayrıcalıklı müşterilerine hayatın her alanında özel hissettirmek amacıyla hayata geçirdiği Vodafone Red, İstanbul'un en eğlenceli mekanlarından Reina'da "yaza merhaba" dedi. Partide dünyaca ünlü Fransız müzik grubu Paris Combo'da sahne aldı...

Ayrıca partide "PorscheDesign P’ 9981 BlackBerry" akıllı telefonunda tanıtımı yapıldı. "PorscheDesign P’ 9981 BlackBerry" Türkiye'de ilk kez Vodafone ayrılığıyla satışa sunulacak...

"Vadafone Red Yaza Merhaba Partisi"ne bir çok ünlü ismin yanı sıra cemiyet hayatından da bir çok tanınmış sima katıldı..

Bade İşçil, Ivana Sert, Hakan Akkaya, Uğurkan Erez, İrem Güreli, İbrahim - Demet Kutluay, Burcu Güneş, Başak Sayan, Selin İmer, Burcu Çetinkaya, Şebnem Ferah, Arzu Kaprol, Pascal Nouma, Mehmet Ali Erbil, Irmak Atuk, Ceylan Çapa, İdil Fırat, Kaya Çilingiroğlu, Burcu Karabacak, Sinem Yıldırım, Buse Terim, Merve Büyüksaraç, Ömer Gürsoy, Özge Ulusoy, Hacı Sabancı, Selda Çar, Indhira Taşpınar, Mirgün Cabas, Tuba Ünsal, Burak Hatipoğlu, Melis Postoğlu, Ece Vahapoğlu, Şebnem Ferah, Athena, Murat Cevahir, Cenk Karagöz, Mustafa Doğan, Arte Tahir partiye katılan başlıca isimlerdi..

foto

PARİS COMBO'DAN MUHTEŞEM MÜZİK ŞÖLENİ

Dünyaca ünlenen Fransız grubu Paris Combo, 'Vadafone Yaza Merhaba Partisi'nde boğazın incisi Reina'da davetlilere tam bir müzik şöleni yaşattı.. Eski ve yeni albümlerinden şarkılar salan grup az ve swing’in yanı sıra Fransızşansonları ile Kuzey Afrika müziğinden de örnekler sundu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: