Vogue Türkiye 5. yaşıını kutladı! Kutlamaya ünlü isimler de katıldı!

Mart sayısıyla 5. Yılını kutlayan Vogue Türkiye, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’un açılış gününde düzenlediği partiyle moda ve tasarım dünyasından birçok ünlü ismi bir araya getirdi.

Sosyete

Vogue Türkiye 5. yaşıını kutladı! Kutlamaya ünlü isimler de katıldı! “Vogue @ Vogue” konseptiyle 16 Mart Pazartesi akşamı Vogue Restoran’da gerçekleşen partiye Vogue Türkiye’nin 5 yıllık serüveninde yer alan birçok tasarımcı, fotoğrafçı, moda editörü, model, stil ikonu ve sektörün gelişmesine öncülük eden vizyoner isim katıldı.

Tuba Ünsal, Azra Akın, Burcu Kutluk, Başak Dizer, Deniz Marşan, Tanem Sivar, Lara Sayılgan, Billur Kalkavan, Gamze Saraçoğlu, Mehtap Elaidi, Banu Bölen, Demet Müftüoğlu Eşeli, Tamer Yılmaz, Nilperi Şahinkaya, Meltem Özbek, Fatoş Yalın, Erol Albayrak ve 2013 Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüz gibi isimler geceye katılarak Vogue Türkiye’nin 5. Yılını kutladılar.

Vogue Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç ve tüm Vogue Türkiye ekibi gecede konuklarla yakından ilgilendi. Geceye özel olarak tasarlanan mekanda “Before it’s in fashion, it’s in Vogue”, “When i die i want to go to Vogue” gibi mesajlar dikkat çekti.

Konuklara Vogue 5. Yıl temalı cupcake ve şampanyanın ikram edildiği partinin müziklerini ünlü DJ Yakuza (Can Utkan) üstlendi.

İŞTE GECCEDEN KARELER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

Bunlarda ilginizi çekebilir: