VOLKAN'IN DÖNÜŞÜ MÜTHİŞ OLACAK

Atv'nin kahkaha makinesi 'Avrupa Yakası'nda bu akşam Volkan askerden dönüp eve baskın yapıyor. İlk iş, evde yiyecekler için Burhan'a adisyon kesmeye başlıyor.

Magazin

VOLKAN'IN DÖNÜŞÜ MÜTHİŞ OLACAK Sezonun ilk bölümünde kahkaha tufanı yaşatacak 'Avrupa Yakası' sürpriz karakterlerle karşınızda... Bu gece Volkan askerden dönüyor. Evi beklenmedik misaferler basıyor!

Ata Demirer'in dönüşü ve başka sürpriz karakterlerle yenilenen, komedinin değişmez adresi 'Avrupa Yakası' yine bomba gibi... Bu akşam Ayvalık'taki Sütçüoğlu Rezidansı'ndayız. Volkan askerden döner. Eve aniden baskın yapan beklenmedik misafirlerin de etkisiyle olaylar zincirleme girişir ve kıyamet kopar. Sütçüoğlu Ailesi, ertesi gün İstanbul'a dönmek zorunda kalacaktır. Volkan, Aslı ile Cem'in boşandığını bilmemektedir. Bu arada kendine yeni bir iş aramaya karar verir. Ama yapacağı ilk iş görüşmesinde Osman Koçarslanlı ile karşı karşıya kalacaktır.

Kim var, kim yok?
İşte merakla beklenen yeni bölümlerle ilgili birkaç ipucu:
* Volkan'ın da askerden dönmesiyle Sütçüoğlu rezidansında işler iyice çığırından çıkacak.
* Ofiste Şahika, Cem, Fatoş, Yaprak ve Tanrıverdi, Burhan'a tahammül etmeye devam edecek!
* Aslı'nın uzatmalı aşkı Osman, hayatımıza heyecan katacak.
* Kapıcı dairesinde Sabit Efendi, Hediye Teyze ve kızları Nilay ile eski dünürler; Bülent ve Sedef Hanım, hayatımızın parçaları olmayı sürdürecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: