VOLKAN'IN SEVGİLİSİ KRALİÇE ADAYI!

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel ile Belçika'da yaşayan Türk kızı Zeynep Kübra Sever'in aşkı Belçika basınında da haber oldu.

Magazin

VOLKAN'IN SEVGİLİSİ KRALİÇE ADAYI! 23 Aralık'ta düzenlenecek Belçika güzellik yarışmasına katılacak Zeynep Kübra Sever, DH spor gazetesine Volkan ile birlikte olduklarını açıkladı. Mısır'daki yarışmacıların arasında kampta olan Sever, fotoğraf çekimleri sırasında havuz kenarında yapılan röportajlarda, Türkiye'de popüler olan ve Milli Takım'ın da kalesini koruyan Volkan Demirel ile 4 aydır beraber olduklarını söyledi.

'Kıskanabilirim'
Belçika güzellik yarışmasına Brüksel'den katılan Sever, ortak bir arkadaşları sayesinde tanıştıklarını belirterek, 'Bu yarışmaya katılmamdan çok memnun. Çünkü o kıskanç değil' dedi.Sever, 'Başlangıçta çevredeki bütün masalar bize bakmadan bir restorana gidemiyorduk. Benim, onu kıskanmak için daha fazla nedenim olduğu kesin' diye konuştu.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: