W LOUNGE'DE EŞLİ PİŞTİ PARTİSİ!

ABSOLUT VODKA'NIN W LOUNGE'DE DÜZENLENEN ÖZEL PARTİSİNDE DERİN MERMERCİ, SEVGİLİSİ CEM UZAN'IN ESKİ AŞKI BETTINA MACLER'LE, EDA TAŞPINAR, EKİN TÜRKMEN VE ÖZGE ULUSOY DA ESKİ SEVGİLİLERİYLE PİŞTİ OLDU..

Magazin

W LOUNGE'DE EŞLİ PİŞTİ PARTİSİ! Emre Ergani'nin ev sahipliğini yaptığı gecceye, Derin Mermerci, Şebnem Dinçgör, Çiğdem Kayalı, Eda Taşpınar-Bora Kozanoğlu, Efe Önbilgin-Duygu Ekşi, Murat Dalkılıç, Ekin Türkmen, Mustafa Altıoklar, Sinan Çetin, Rüzgar Çetin ve sevgilisi, Teoman, Julia Nitu, Mustafa Sirmen, Sibel İlkiz, Arte Tahir ve Esin Maraşlıoğlu gibi isimler katıldı.

Milliyet'in haberine göre, partiye kız arkadaşıyla gelen İlker İnanoğlu, eski sevgilisi Özge Ulusoy'la karşılaşınca bir süre sohbet ettikten sonra mekandan ayrıldı. Eda Taşpınar ise giydiği kırmızı mini eteğiyle her zaman olduğu gibi göz kamaştırdı. Taşpınar, gecede eski sevgilisi Nurettin Hasman'la pişti oldu.

Murat Dalkılıç ile adı aşk dedikodularına karışan Ekin Türkmen ise eski sevgilileri Teoman, Oktay Kaynarca ve Mustafa Altıoklar'la aynı mekanda bir araya geldi. Adanalı dizisi bittikten sonra bıyıklarını kesen Oktay Kaynarca 'Kurtlar Vadisi' kadrosuna tekrar dahil olacağı haberleriyle ilgili, “Kesinlikle öyle bir şey yok. Diziye katılmam söz konusu değil” dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: