WEBSİTESİYLE FUHUŞ!

Web sitesi aracılığıyla müşteri bulup fuhuş yapan kadın ile siteyi kuran suç ortağı erkek, müşteri sandıkları sivil polislere yakalandı.

Magazin

WEBSİTESİYLE FUHUŞ! Bahçelievler'de polisler, ihbar üzerine www.e..........net adlı web sitesi üzerinden fuhuş yapıldığı bilgisine ulaştı. 25 yaşındaki Burcu K.’yı müşteri gibi arayan iki polis, saati 100 TL’ye birlikte olmak için anlaştı. Burcu K. müşteri sandığı polislerle Bahçelievler’deki evinde buluştu. Burcu K.’nın seri numaraları belirlenmiş paraları almasının ardından polisler kimliklerini açıkladı.

Burcu K.’nın yanı sıra evdeki müşteriler A.B. (35) ve S.D. de (59) gözaltına alındı. Evde arama yapan polisler, evi kiralayan web tasarımcısı Koray E.’yi de elbise dolabına saklanmış olarak yakaladı. A.B. ve S.D. ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Suçlamaları kabul etmeyen Koray E., 'Siteyi 500 TL karşılığında kurdum. Paranın kalan miktarını almak için gelmiştim. Polis gelince korkup dolaba saklandım' dedi. Burcu K. ise Koray E.’nin kendisine müşteri bulduğunu, aldığı 100 liranın yarısını kendisine verdiğini öne sürdü. Burcu K. ile Koray E. fuhuş yapmak ve yer temin etmek suçlarından tutuklandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: