Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau İstanbul'a geldi

Galatasaray'da hasret sona erdi. İnter'den transfer edilen Hollandalı yıldız Wesley Sneijder, İstanbul'a geldi... Ünlü futbolcu dışarıda kendisini bekleyen taraftarları ve basın mensuplarını atlatarak arka kapıdan kaçırıldı.

Diğer Haberler

Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau İstanbul'a geldi Video

Son dakika...

Sneijder, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Fatih Terim ile tanıştı. Terim'in odasındaki tanışmada İkinci Başkan Ali Dürüst ve yönetici Abdurrahim Albayrak da vardı.

KARŞILAMA BENİ MUTLU ETTİ

Burada GSTV'ye konuşan Wesley Sneijder "Burada olmam önemli. Kendimi çok iyi hissediyorum. Karşılama beni gerçekten çok mutlu etti. Futbol oynamaya açım. Burada olmaktan dolayı mutluyum" ifadesini kullandı.

TERİM: KONUŞMAYA GEREK YOK

Fatih Terim ise "İnşallah takımla çabucak kaynaşır. Çok önemli bir oyuncuyu transfer ettik. Adaptasyon sorunu yaşamayacaktır. Zaten dünyanın tanıdığı bir futbolcu. Yarından itibaren idmanlara çıkacak. Üzerinde konuşulması gerekmeyen bir oyuncu. Inter ve Real Madrid gibi iki takımda oynamış bir isim. Cana yakın biri aynı zamanda. Camiamıza hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkürler. Başkanımıza da teşekkürler" dedi.


Ünlü futbolcuyu karşılamak için Florya tarafında bulunan Genel Havacılık Apronu’nun dış kısmına da binlerce Galatasaray taraftarı geldi. Bu arada Hollandalı yıldız’ın eşi Yolanthe Cabau bir taraftarın 14 Numaralı Sneijder formasını imzaladı.Son Dakika...

Galatasaray'da hasret sona erdi. İnter'den transfer edilen Hollandalı yıldız Wesley Sneijder, İstanbul'a geldi...

Lütfi Arıboğan, Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau uçaktan indi.

İzdiham yaşanıyor. Taraftarlar ATM'lerin üzerine çıkıyor.

Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, Çırağan'a, Hollandalı yıldız ise Florya'ya gidiyor. Sneijder, Florya'da takım arkadaşları ve teknik direktör Fatih Terim ile tanışacak...

Wesley Sneijder, özel araca bindi, formayı ve atkıyı takıp aracın tavanından taraftarları selamları. Galatasaray taraftarları büyük heyecanla bir anda araca yöneldi. Arabanın üzerine çıkanlar bile oldu. Sneijder'i taşıyan araba hızlı bir şekilde havaalanından ayrıldı...


Son Dakika...

Şu anda Florya'daki Metin Oktay Tesisleri'ne giriş yapan Sneider'i kapıda Fatih Terim, Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak karşıladı. Sneijder Fatih Terim ve Albayrak ile el sıkıştı. Sohbet şu an sürüyor. Fatih Terim Sneijder ile İtalyanca konuşuyor.

Fatih Terim: Sneijder'in aramızda olmasından memnuniyet duyuyoruz...

Snejder: Kendimi çok iyi hissediyorum. Başarıya açım...

Şu sıralarda Fatih Terim-Sneijder buluşmasına taffarel de katıldı.

Fatih Terim: Üzerinde konuşulmaya hiç gerek olmayan bir futbolcu. Çok sıcak. Samimi. Canayakınlığını hemen gösterdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: