WhatsApp Android için yeni özelliğini test ediyor!

WABetaInfo, popüler mesajlaşma platformu WhatsApp'ın Android uygulaması için yeni sesli mesaj özelliğini test ettiğini duyurdu.

Yaşam

WhatsApp Android için yeni özelliğini test ediyor! WABetaInfo, WhatsApp'ın Android uygulaması için yeni sesli mesaj özelliğini test ettiğini müjdeledi. Beta programına kayıtlı olan kullanıcılar için yayınlanan 2.18.362 sürüm numaralı güncelleme ile birlikte WhatsApp kullanıcıları, artık ardı ardına sesli mesajları dinleyebilecekler. Daha önceden iOS kullanıcılarına 2.18.100 güncellemesi ile birlikte gelen bu özellik sonunda Android kullanıcılarına da sunulmaya hazırlanıyor.

Bu özellikle Android kullanıcıları, tek tek başlat butonuna basmak yerine sadece bir sesli mesaja tıklayarak diğer tüm sesli mesajları da dinleyebilecekler. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta var ki, söz konusu özelliği test edebilmek için uygulamanın beta sürümüne kaydolmanız gerekiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: