WhatsApp iOS için yeni bir dönem resmen başladı!

Bilindiği üzere iOS kullanıcıları Beta testlerine sadece programa kayıtlı olan kullanıcılar katılabiliyordu. Ancak bugün alınan karar ile birlikte WhatsApp iOS için Public Beta dönemi resmen başladı.

Yaşam

WhatsApp iOS için yeni bir dönem resmen başladı! Bilindiği üzere WhatsApp, bir süredir Android kullanıcıları için düzenli olarak Beta testlerine devam ediyor. Fakat bu durum iOS kullanıcıları için biraz daha farklıydı. iOS kullanıcıları Beta testlerine sadece programa kayıtlı olan kullanıcılar katılabiliyordu. Fakat bugün alınan kararla birlikte, WhatsApp iOS için Public Beta dönemi resmen başladı.

Public Beta testlerine katılmak isteyen iOS kullanıcılarının bu kısım da tek yapması gereken ise, App Store üzerinden TestFlight uygulamasını indirmek. Daha sonrasın ise birkaç basit adımı izleyerek sizlerde Public Beta testlerine rahatlıkla katılabilirsiniz.

Whatsapp silinen mesajlar nasıl kurtarılır?

Whatsapp silinen mesajlar nasıl kurtarılır?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: