Whatsapp'ta artık 13 saat 8 dakika 16 saniyeniz var!

Whatsapp'ın yakın zamanda kullanıcılara sunduğu mesajı geri al özelliğinin kullanım süresi uzadı. Kullanıcılar artık 1 saatle kısıtlanmayarak 13 saati aşkın bir süre sonra da gönderdiği mesajı silebilecek.

Yaşam

Whatsapp'ta artık 13 saat 8 dakika 16 saniyeniz var! Whatsapp'tan mesajı silme özelliğine yeni bir güncelleme geldi. Bundan böyle WhatsApp'ta mesajı geri al özelliğinin süresi arttı. Geçtiğimiz yıl tanıtılan ”Herkesten Sil” özelliği ile kullanıcıların attığı bir mesajı hem kendi telefonundan hem de karşı taraftan silmesi mümkün hale getirilmişti. Bugün yaşanılan gelişme ile birlikteyse WhatsApp mesaj silme süresini uzattığı öğrenildi.

Ancak, güncellemeden önce yanlışlıkla atılan mesajları geri çekmek isteyenlerin bu işlemi en geç 1 saat 8 dakika 16 saniye içerisinde gerçekleştirmesi gerekiyordu. Popüler mesajlaşma platformu kullanıcılardan gelen talep sonrasında bu özellikte sessizde değişikliğe gittiği ortaya çıktı. Mesajlaşma platformunun resmi internet sitesinde ise bu değişiklik hakkında henüz bir detaya yer verilmiyor.

WhatsApp güvenlik açığı sorunu çözüldü mü?

WhatsApp güvenlik açığı sorunu çözüldü mü?

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: