Whisper'da Happy Hour zamanı!

Whisper, haftanın son gününü mükemmel bir brunch ile taçlandırmak isteyenleri ağırlıyor.

Diğer Haberler

Whisper'da Happy Hour zamanı! "Funday Brunch" konsepti ardından "Happy Hour" ile Whisper’da ne lezzet ne de eğlence bitmesin isteyeceksiniz!
Pazar günü ilk akla gelen şeylerden bir tanesi de kuşkusuz keyifli ve lezzetli bir brunch’dır… Üstüne bir de kendinizi evinizde hissedeceğiniz, saatler süren sohbetler eşliğinde eğlenmek eklenirse Whisper’da buluşalım mı?Arnavutköy’ün sosyali Whisper, Pazar günlerini unutulmaz kılacak özel bir etkinliği hayata geçirdi. Her Pazar “ Funday Brunch” konsepti ile lezzet vaat eden mekan ardından “ Happy Hour” eğlencesi ile keyifli bir atmosfer sunuyor.BU PAZAR NE YAPIYORSUNUZ?

Whiper’da, baştan çıkartıcı boğaz manzarası ile Pazar günleri 12.00 ile 16.00 saatleri arasında kahvaltı keyfini yaşayabilirsiniz. Ardından müziğin en güncel halini niş kokteyllerinizi yudumlayarak "Happy Hour"a özel menüsü ile taçlandırmaya devam edebilirsiniz. Dj kabinin başında Mert Levent var!


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: