Wilma Elles anoreksiya mı oldu?

Oyuncu Wilma Elles'in son paylaşımı takipçilerini bir hayli şaşırttı. Oyuncunun bir deri bir kemik halini görenler "Wilma Elles Anoreksiya mı oldu?" dedi.

Magazin

Wilma Elles anoreksiya mı oldu? 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinde canlandırdığı 'Caroline' karakteriyle tanınan Alman asıllı oyuncu Wilma Elles, iki yıl önce ikiz bebeklerini dünyaya getirmişti. Doğumdan sonra hızlı bir şekilde kilo vermeye başlayan Wilma Elles'in son hali görenleri korkuttu. Kemikleri sayılan oyuncunun paylaştığı fotoğrafa yorum yağdı. Bazı kullanıcılar ''Acilen kilo almalısın'' önerisinde bulunurken, bazılarıysa ''Anoreksiya mı (yeme bozukluğu) oldun?'' diye sordu.

Wilma Elles'in o paylaşımı:


Geçtiğimiz günlerde bir AVM'de görüntülenen Wilma Elles, "Bir diziyle ekranlara dönebilirim ama imzalar atılmadan konuşmam doğru olmaz. Netleşince tekrar konuşuruz" diyerek yeni sezonda ekranlarda olacağına yeşil ışık yakmıştı.

Wilma Elles:

Wilma Elles: "Aldatma yok, eşimi seviyorum!"Wilma Elles boşanıyor mu?

Wilma Elles boşanıyor mu?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: