Wilma Elles: Bebekler uyanınca sette gibiyim

‘Filinta’ ekibi yeni kadrosuyla toplanıp ilk bölümü birlikte izledi. Sete dönen Wilma Elles, “İkizler uyanınca kendimi sette gibi hissediyorum” dedi.

Magazin

Wilma Elles: Bebekler uyanınca sette gibiyim Filinta “Bin Yılın Şafağında” 27’nci bölümünü tüm oyuncu ve yapım ekibi birlikte izledi. Yaz sezonunun ardından tüm ekibin bu ilk buluşmasında, oyuncular diziyi beraber izlerken bir yandan da sosyal medyadan seyircilerin beğeni ve tepkileri takip etti.

İki ay önce ikiz bebeklerini dünyaya getiren Wilma Elles de yeni yayının ilk izlemesine katıldı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde tekrar ekrana gelecek olan Elles, bir süre sadece ikizlerine vakit ayıracak. Gecceleri bebeklerini emzirmek için birkaç kez uyandığını söyleyen Wilma Elles, “Bazı gecceler kendimi sette gibi hissediyorum. Sette sahnemi beklerken uyuduğum oluyordu. Şimdi bebeklerim uyandığında da aynı şeyi hissediyorum” dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: