Wilma Elles ile Kerem Göğüş boşanıyor mu?

Ünlü oyuncu Wilma Elles, geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir etkinliğe yalnız katılınca şaşırttı. Aynı mekana eşi Kerem Göğüş ve kayınvalidesi de gelince apar topar kalkmasıyla dikkat çeken oyuncu hakkında boşanma iddiaları güçlendi.

Magazin

Wilma Elles ile Kerem Göğüş boşanıyor mu? Geçtiğimiz gün Magazin Gazetecileri Derneği'nin katkılarıyla düzenlenen 'Kışa Merhaba' partisi, sanat ve iş hayatının birbirinden başarılı isimlerinin katılımıyla bir restoranda gerçekleşti. 2014 yılında iş adamı Kerem Göğüş ile evlenen Wilma Elles, 'Kışa Merhaba' partisine yalnız başına katılınca dikkatleri üzerine çekti.

Kırmızı elbisesi ile göz dolduran 32 yaşındaki Wilma Elles, eşi ve kayınvalidesinin davete gelmesiyle apar topar oradan ayrıldı. Sık sık Kerem Göğüş ile boşanacakları konuşulan Wilma Elles'in bu hareketi, boşanma iddialarını güçlendirdi. Kerem Göğüş'ün annesi Nurcan İlleez'in, ünlü oyuncunun partiden ayrılmasının ardından çevresine "O kadın buradan gitti mi? Onu görmek istemiyorum" demesi ise herkesi şaşırttı.

Geçtiğimiz aylarda Kerem Göğüş ile boşanacağı haberleri sorulduğunda Wilma Elles, “Öyle bir şey yok. Nereden çıktı bu?" diyerek ayrılık haberlerini yalanlamıştı.

Wilma Elles'den o iddialara bikinili cevap!

Wilma Elles'den o iddialara bikinili cevap!Wilma Elles:

Wilma Elles: "Aldatma yok, eşimi seviyorum!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: