WILMA ELLES İZMİR'İ NASIL KARIŞTIRDI?

Televizyon dizisi 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin güzel oyuncusu Wilma Elles, kaprisi ile gazetecileri ve kendisini bekleyen Forum Bornova yetkililerini isyan ettirdi.

Magazin

WILMA ELLES İZMİR'İ NASIL KARIŞTIRDI? İZMİR - Forum Fashion Week etkinlikleri Forum Bornova’da başladı. Etkinlikler kapsamında defile için podyuma çıkacak olan Wilma Elles’in defile öncesinde basın toplantısı için gazeteciler çağırıldı. Dizideki kötü kadın Karoline rolü ile büyük beğeni toplayan Elles, bugün saat 12.30’da başlaması gereken basın toplantısına 1.5 saat saat geç geldi. Elles, aracından inmedi. Beş dakika daha otomobilde bekledikten sonra toplantı alanında uzaklaşan Elles’in kuaföre gittiği ve saçlarına fön çektirdiği söylendi. Geç kalması ve gazetecileri bekletmesiyle ilgili bir yorum yapmayan Elles’e basın mensupları tepki gösterdi.

Sabahın erken saatlerinde evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Kerem Göğüş ile kaldığı otele giriş yapan Elles, Forum Bornova’ya da birlikte geldi. Gazeteciler toplantıyı terk ederken Elles, bir açıklama yapmadı. Ünlü oyuncunun kaprisleri gazetecilerin yanı sıra yetkililerin de tepkisini çekti. Eray ARPAŞİN/İZMİR, (DHA)

Fotoğraflar için tıklayınız
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: