Wilma Elles'ın tuhaf halleri...

Alman oyuncu Wilma Elles, önceki gecce bir mekanın açılışında objektiflere yansıdı. Wilma Elles, gazetecilerin 16 dairne ve 1 dükkan yatımıyla ilgili soruları üzerine "Benden para istiyorlar, yazıyorlar. Korkuyorum burları sormayın, yayınlamayın" dedi.

Magazin

Wilma Elles'ın tuhaf halleri... öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile Türkiye'de tanınan Alman oyuncu Wilma Elles, önceki gecce bir açılışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kendinde sevmediği çok şeyi olduğu söyleyen Elles "İleri yaşlarda estetik yaptırabilirim. Şu an da doğal kalmak istiyorum" dedi.

Wilma Elles gayrimenkul zengini çıktı!

Wilma Elles gayrimenkul zengini çıktı!Alman oyuncu Düsseldorf kentinde yapılan Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nda "Türkiye’de 16 daire ve bir tane de dükkan aldım. Benim yatırımlar en az ikiye katlandı çok şükür" sözlerinin hatırlatılması üzerine panik yaptı. "İstemiyorum" diyerek röportajı bitiren Wilma Elles, bir hayli sinirlendi.

Sakinleşince basın mensuplarının yanına gelen oyuncu, kameralar kapalıyken, "Benim çocuklarım var, çocuklarımı kaçırırlar diye korkuyorum. Benden para istiyorlar, yazıyorlar. Ben korkuyorum. Bunları sormayın, yayınlamayın" diyerek kafaları karıştırdı.

Wilma Elles ile Kerem Göğüş boşanıyor mu?

Wilma Elles ile Kerem Göğüş boşanıyor mu?Wilma Elles sevgilisini suçladı!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: