Wyndham Istanbul Kalamış Marina’da Size Özel Bir Pilates Club Var!

Çok kısa sürede Kalamış’ta ayrıcalıklı bir çekim merkezi haline gelen Wyndham Istanbul Kalamış Marina bünyesinde hizmet veren Shape Club, yeni hizmete açtığı ve tüm tesisten bağımsız bir şekilde tasarlanan stüdyo ile Pilates tutkunlarını kişiye özel bir spor anlayışıyla tanışmaya davet ediyor.

Yaşam

Wyndham Istanbul Kalamış Marina’da Size Özel Bir Pilates Club Var! Forma girmek isteyenlerin yanı sıra sağlıklı ve zinde bir yaşam tercih edenlerin yeni adresi olan Wyndham Istanbul Kalamış Marina Shape Club, soyunma odalarından stüdyosuna kadar tüm kulüpten bağımsız hizmet veren Pilates Club ile bu sporun ruhuna uygun olarak dış etkenlerden arındırılmış bir ortamda spor yapmanın ayrıcalığını sunuyor. Shape Club’un başka hiçbir noktasına uğramadan doğrudan stüdyoya ait özel soyunma odasına girebileceğiniz Pilates Club, bu benzersiz formatıyla yeni bir anlayış yaratıyor. Son derece ferah ve konforlu olmasının yanı sıra pilates için ihtiyaç duyduğunuz dingin atmosfere sahip Pilates Club’ta özel eğitmenle birebir çalışabilir ya da grup derslerine katılabilirsiniz. Hem bedeninizi hem ruhunuzu arındırmak için kusursuz bir tercih olan bu kulüpte, ders sonrası Shape Cafe’nin bitkisel çayları ve sağlıklı menüsü ile pilates keyfinizi doruğa çıkarmak isteyeceksiniz.

Anneler Pilates’teyken Çocuklar da Kreşte!

Shape Club, bünyesindeki kreş ile spor yapmak isteyen anneler için vazgeçilmez bir teklif sunuyor. Çocuğunuzu bakıcısı ile bırakabileceğiniz özel kreş sayesinde siz gönül rahatlığıyla spor yaparken çocuğunuz da boyama kitapları, oyuncaklar ve Wii oyunları gibi imkanların bulunduğu kreşte eğlencenin tadına varabiliyor. Ayrıca kreşin canlı kamera görüntüleri, spor salonundaki kardio aletlerinin ekranlarından izlenebiliyor.

Tüm Yıl Boyunca Keyfini Sürebileceğiniz Spor Üyelikleri

Shape Club’da Cardio ve Gym’den kapalı yüzme havuzuna, bisiklet stüdyosundan grup ders, pilates ve power plate stüdyolarına kadar birçok seçenek sunuluyor. Shape Club ayrıca TRX Studio, Sağlıklı Spor Kontrol Sistemi, VIP Soyunma Odaları, hamam, sauna, buhar odası ve Wyntunes Audio ile de dikkat çekiyor.

Yenileyici Bakımlar, Ruhunuzu Dinlendirecek Masaj Seçenekleri Blue Harmony Spa’da!

Shape Club’un yanı sıra Wyndham Kalamış’ın özel spa kompleksi Blue Harmony Spa, jakuzili - özel hamamlı VIP masaj odaları, kozmetik bakım ünitesi, buhar ve sauna odası, macera duşu ve Uzakdoğulu terapistler eşliğinde sunduğu masaj hizmetleriyle, spor ve sağlığı mutluluğa dönüştürüyor.

Detaylar için tıklayınız..

Bunlarda ilginizi çekebilir: