Xperia Dualshock 4 geliyor!

Sony, Xperia ailesine mensup akıllı telefon ve tabletler için Dualshock 4’ü her an çıkarabilir.

Yaşam

Xperia Dualshock 4 geliyor! Teknolojinin her alanında kullanıcısını bir nesil olsun yalnız bırakmayan Sony, yeni bir sosyal medya sızıntısıyla daha teknoloji gündemindeki yerini aldı. Akıllı telefon ve tablet modellerinin bulunduğu Xperia ailesine PlayStation’un özelliği olan DualShock’u eklemek isteyen Sony, ilgili görseli sızdırdı.

DualShock 3, PSN+ üyelik ve PlayStation sertifikası ile Xperia cihazlarında oynanabiliyor fakat bu kez durum, güncellenen DualShock 4’de geçerli değil. Yeni gelen bilgiler arasında Sony’nin Xperia DualShock cihazlarında oynanabilir olacak DualShock 4 için kontrol desteği sağlayacağı biliniyor.

www.silikonvadisi.tv’de yer alan habere göre; Sony Mobile Ortadoğu’nun resmi sosyal ağ hesapları üzerinden paylaştığı sızıntı görsel, bu “kontrollü” değişikliği doğrulamış oldu. Paylaşılan görselde, Xperia T2 akıllı modeli kullanılarak Xperia Dualshock 4 üzerinde oyun oynandığı görülüyor. DualShock 4 desteği için 2 hafta sonrası gösteriliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: