Ya İstiklal Ya Ölüm'den ilk teaser!

‘Çakallarla Dans’ serisi, ‘Deliormanlı’, ‘Görevimiz Tatil’ gibi başarılı filmlerin yönetmeni Murat Şeker, Sugarworkz ve TAFF Pictures ortak yapımı yeni projesi ‘Ya İstiklal Ya Ölüm’le adından söz sıkça ettirmeye hazırlanıyor.

Kültür-Sanat

Ya İstiklal Ya Ölüm'den ilk teaser! Türk sinema tarihinin en büyük Kuva-yı Milliye filmi olarak tasarlanan filmin ilk teaser’ı görücüye çıktı. Filmin başrol oyuncuları Nejat işler ve Sarp Akkaya’nın seslendirdiği tanıtımın müzikleri ise usta müzisyen Gökhan Kırdar’ın imzasını taşıyor. Teaser’ın kurgusunu ise Hollywood’da önemli projelerde çalışan Doğan Can Gündoğdu yaptı.

İstanbul’un işgal yıllarına Kuva-yı Milliyecilerin ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nün penceresinden bakacak filmin kadrosu yıldızlar topluluğu hüviyetinde olacak. Film, aynı zamanda Kuva-yi Milliye üyesi olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kurucu kadrosunun kurtuluş mücadelesine verdiği eşsiz desteğe odaklanacak.

Çekimleri bu yaz gerçekleştirilecek ve ön hazırlık süreci bir yıldır devam eden filmin, Ocak 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: