YAĞCI, ORHAN BABA'NIN GECCESİNDE KONUŞTU!

'Orhan Gencebay'la Bir Ömür' geccesinde sahnede konuşan yapımcı Polat Yağcı gecceye katılmayan sanatçılar hakkında konuştu.

Magazin

YAĞCI, ORHAN BABA'NIN GECCESİNDE KONUŞTU! Bu gecce İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen Orhan Gencebay'ın 'Orhan Gencebay'la Bir Ömür' geccesinde sahnede konuşan yapımcı Polat Yağcı önemli açıklamalarda bulundu.

Polat Yağcı, yaşayan bir efsane olan Orhan Gencebay'a bir vefa albümü yapmak için yola çıktıklarını belirtip "ilk başta 20 şarkıcı diye başlamıştık ama istek üzerine 32 şarkıcıya çıkardık ve son 7 senenin rekorunu kırdık. Tüm sanatçı arkadaşlara teşekkür ederim" dedi. Polat Yağcı albümde yer alan bazı sanatçıların gecceye katılmaması üzerine de sözlerine şöyle devam etti: "Bu gecce albümün lasman geccesi değil, Orhan Gencebay'a vefa geccesidir. Kimseye gelip sahneye çıksın diye baskı yapmadık. Kimseye de gel sahneye çık demedik. Bu gecce sahneye çıkan kadar çıkmayanlara da teşekkür ederim."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: