Yağmur Sarıoğlu'ndan rekor hız!

Habertürk Gazetesi köşe yazarı Esin Övet, Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu'nun otobanda 270 km hız yaptığını yazdı.

Magazin

Yağmur Sarıoğlu'ndan rekor hız! İşte Esin Övet'in o yazısı;

"Bu kez Snapchat’te dolanırken gördüm şu çok konuşulan Lamborghini’yi. Çeşme-İzmir otobanında 270 km hızla. Kerimcan Durmaz’ın, “Yağmur korkuyorum” çığlık sesleriyle

Malumunuz, bir dönem futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur’un Lamborghini’siyle yatıp kalkıyorduk. Lamborghini önceki gün yine çıktı meydana. Bu kez Snapchat’te dolanırken gördüm şu çok konuşulan Lamborghini’yi. Çeşme-İzmir otobanında 270 km hızla. Kerimcan Durmaz’ın, “Yağmur korkuyorum” çığlık sesleriyle.

Meğer Kerimcan Durmaz uçağa yetişmek için yakın arkadaşı Yağmur’a, “Beni ancak sen yetiştirirsin uçağa” diye ricada bulunmuş. Yağmur da dostunu kırmayıp geçmiş direksiyon başına. O anları Kerimcan, Snapchat’te çekiyor çığlıklarla.
Tüm Snapchat ahalisine yaşattılar o anları. Üstelik Yağmur 20 dakikada havaalanına gittiğini söylüyor. Şimdiye kadar ilk kez “Aman dikkat!” diyorum. Çünkü bunları çoluk çocuk herkes izliyor. Eğlenceye asla lafım yok. Gecce hayatına, sabaha kadar coşmalara. Ama trafik bu, şakası olmaz. Lütfen bu tarz çekimlerde biraz daha duyarlı olun. Aman dikkat!"

İŞTE O ANLAR;

Video yüklenemedi...Yağmur Sarıoğlu'nun 108. kattan atlayışı

Yağmur Sarıoğlu'nun 108. kattan atlayışıYağmur Sarıoğlu'nun elbisesiyle zor anları

Yağmur Sarıoğlu'nun elbisesiyle zor anlarıKarı-koca spor yaptılar!

Karı-koca spor yaptılar!Kankalar bu kez Las Vegas'ta..

Kankalar bu kez Las Vegas'ta..Sabri Sarıoğlu ailesiyle tatilde!

Sabri Sarıoğlu ailesiyle tatilde!Kaynak:haberturk.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: