Yağmur Ünal aradığı aşkı Görkem Sevindik'te buldu!

Yağmur Ünal, önceki akşam Yeniköy’deki bir mekanda Görkem Sevindik'le yemek yedi. İkilinin kısa bir süre önce yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı.

Magazin

Yağmur Ünal aradığı aşkı Görkem Sevindik'te buldu! 2017’nin bitimine sayılı günler kala Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal (33) ile oyuncu Görkem Sevindik (32) sürpriz bir aşka imza attı. Yanlarına bir kadın arkadaşlarını da alan Yağmur Ünal ve Görkem Sevindik, önceki akşam Yeniköy’deki bir mekanda yemek yedi. Çıkışta etrafı kolaçan eden ve gazetecinin olmadığını düşünen ikili, kadın arkadaşlarıyla birlikte ticari taksiye binerek oradan ayrıldı. Yeniköy’deki bir mekanın önünde taksiden inen yeni aşıklar, flaşlar patlayınca panikledi. Arkadaşlarını taksiyle gönderip hızla mekana giren ikiliden Görkem Sevindik, muhabirlerin “Hayırlı olsun. Ne zamandan beri birliktesiniz?” sözlerine “Yakaladınız zaten, konuşmaya gerek kalmadı” diye cevap verdi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: