Yağmur Ünal ile Mert Öcal'dan sürpriz karar

Türkan Şoray, sevgilisi Mert Öcal aynı evde yaşamak isteyen kızına şartlı onay verdi.

Magazin

Yağmur Ünal ile Mert Öcal'dan sürpriz karar Türk sinemasının sultanı, geçtiğimiz aylarda da Yağmur Ünal'ın sevgilisi Mert Öcal'la tanıştı. Annesinin ilişkisine onay vermesiyle çok sevinen Yağmur Ünal, beraberliğini bir adım ileriye taşıma kararı verdi. Annesi gibi oyunculuğa merak saran Yağmur, bu kararı almadan önce de Türkan Şoray'a danıştı.


Sinemadaki kanunlarıyla efsane haline gelen Sultan, kızının Mert Öcal'la ilişkisi ve sevgilisiyle birlikte yaşaması için de bir kural getirdi. Türkan Şoray, kızına "İlişkini yıllarca uzatmak yerine 1 yıl içerisinde evlenin. Artık ikinizin de anne-baba olma yaşı geldi. Ben de artık torun sahibi olmak, anneannelik duygusunu yaşamak istiyorum" uyarısı yaptı.


Çiftin 5 aylık ilişkilerini en kısa zamanda nikah masasına taşımak istediği konuşuluyor. Şimdilerde sevgilisiyle tatilde olan Yağmur Ünal'ın aşkına baba Cihan Ünal'ın da onay verdiği söyleniyor. 2015'in son ayında aşk yaşamaya başlayan Yağmur Ünal ile Mert Öcal, evliliğe ilk adımı attı. Birbirlerine çok yakıştırılan çift, Öcal'ın evinde birlikte yaşıyor.

Mert Öcal, Yağmur Ünal'dan önce de uzun süre Gamze Özçelik ile aşk yaşamıştı.

Fotoğraflar için tıklayınız...

KAYNAK: takvim.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: