Yağmur Ünal ve Görkem Sevindik ayrıldı!

Star TV'deki 'Söz'de oynayan Görkem Sevindik ile Türkan Şoray'ın kızı, yapımcı Yağmur Ünal 3.5 aydır aşk yaşıyordu. Sevgililer geçen cuma ayrıldı

Magazin

Yağmur Ünal ve Görkem Sevindik ayrıldı! Türkan Şoray'ın Cihan Ünal'dan olan 33 yaşındaki kızı Yağmur Ünal geçen yıl oyuncu sevgilisi Mert Öcal'dan ayrılmıştı. Sonra adı futbolcu Arda Turan ile anılmıştı.

Yağmur Ünal daha önce yaptığı açıklamada ''Kendini fazla ciddiye almayan, egosuz ve komik erkeklerden hoşlanırım. Kafası boş adamlarla işim olmaz. İlişkilerimde zor bir kadınım. Saman alevi gibi parlarım. Kıskancımdır. Doğru adamı bulursam çocuk yaparım. Zaten annem de torun istiyor'' demişti.

3,5 ay önce Görkem Sevindik ve Yağmur Ünal yeni bir aşka yelken açmıştı. Çift, merak edip soran yakınlarına ''İkimizin de temposu yoğundu, ilişkiye zaman ayıramadık'' dediler.

Geçtiğimiz günlerde Görkem Sevindik, Etiler-Akmerkez'de bir mücevhercinin vitrininde tektaşlara bakarken görüntülenmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: