YAĞMURDERELİ ANILIYOR

Tedavi gördüğü hastanede vefat eden AKP İstanbul Milletvekili, yapımcı ve sanatçı Osman Yağmurdereli son yolculuğuna göz yaşlarıyla uğurlandı.

Magazin

YAĞMURDERELİ ANILIYOR Yağmurdereli'nin, Zincirlikuyu Mezarlığı gasilhanesinden alınan cenazesi, ilk olarak Göktürk Beldesi'ndeki evinin önüne getirildi. Cenaze aracından alınan Yağmurdereli'nin cenazesi, bir masa üzerine konularak din görevlisi tarafından dua okundu.

Buradaki törene, Yağmurdereli'nin eşi Esin Yağmurdereli ile İbrahim Tatlıses, Oya Aydoğan Mehmet Aslantuğ'un da aralarında bulunduğu bazı dost ve yakınları katıldı.

Yağmurdereli'nin cenazesi, buradaki törenin ardından yeniden cenaze aracına konularak Atatürk Kültür Merkezi'ne getirildi.

AKM'deki anma töreninde Mehmet Ali Alabora, Garo Mafyan, Zafer Ergin, Erol Evgin ve Sinemis Candemir gibi isimler yer alıyor.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş da Yağmurdereli'yi kısa bir konuşmayla andı...

Konuşmaların ardından, tüm salon Yağmurdereli'nin sahnede duran naşına çiçekler koyarak saygı geçişinde bulundu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: