"Yağmur'u Pınar için vurdum"

Pınar Altuğ’un eşi Yağmur Atacan’ın otomobilini kurşun yağmuruna tutan saldırgan Galip Topsuz polis tarafından gözaltına alındı. Vatan'ın haberine göre Topsuz ifadesinde “Pınar için vurdum” dedi.

Magazin

"Yağmur'u Pınar için vurdum" Etiler’de 7 Nisan’da yaşanan olayda işyerinden çıkan Yağmur Atacan otomobiline bindiği sırada motosikletli bir kişinin silahlı saldırısına uğramıştı.

Atacan, saldırıdan şans eseri yara almadan kurtulurken, polisin saldırının yapıldığı yerdeki cep telefonu sinyalleri, güvenlik kamera görüntüleri ve görgü şahitlerinin ifadesine göre dün Galip Topsuz isimli bir kişiyi gözaltına aldı. Topsuz, ifadesinde Pınar Altuğ’a hayran olduğunu söyleyerek, kendisinin Hz. Mehdi, Yağmur Atacan’ın ise deccal olduğunu anlattı.

Saldırgan, Pınar Altuğ’un ruh eşi olduğunu ve kendisiyle evlenmesi gerektiğini söyledi. Olay günü de Yağmur Atacan’la konuşmak istediğini ancak ulaşamayınca ateş açtığını söyleyen saldırganın avukatı ise Topsuz’un akli dengesinin yerinde olmadığını ve bu nedenle cezai ehliyetinin olmadığını iddia etti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: