YAĞTU, YILMAZ VE DERE'NİN AŞK OYUNU!

Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz'ın aşkı, bilgisayar oyunu oldu! Amaç; çifti, komedyenin eski sevgilisi Cansu Dere görmeden öpüştürmek! Oyun, internette tıklanma rekorları kırıyor...

Magazin

YAĞTU, YILMAZ VE DERE'NİN AŞK OYUNU! Gerçek hayatta eski sevgilisiyle olan tüm bağını koparan Cansu Dere, sanal alemde Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz'ın kabusu oldu! 10 Mart'taki düğünlerinden önce 'gelinlik ve damatlık giydirme' oyunları çıkan Yağtu ile Yılmaz'ın şimdi de "öpüştürme" oyunu çıktı. Birçok oyun sitesinden online olarak oynanabilen oyunda; Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu'nun peşindeki isim ise Cansu Dere!

SİLAHLA PEŞLERİNDE!
Oyunun amacı; Dere görmeden ünlü çifti öpüştürmek. 2 dakikalık 3 ayrı bölümden oluşan oyun; sokak, bar ve nikah salonunda geçiyor. Dudak dudağa öpüşürken Cansu Dere'ye yakalanan çift; ünlü model tarafından silahla vuruluyor! İnternette büyük ilgi gören "Cem Yılmaz-Ahu Yağtu Öpüştür" adlı oyunun sonunda ise ünlü çiftin bebeklerini kucağına almış görüntüleri ortaya çıkıyor.


İlk bölümü sokakta geçen oyunda; Cansu Dere, Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz'ın gerçekle olan benzerliği şaşırtıcı...


'Mouse' ile Yılmaz ve Yağtu çiftinin üzerine tıklandığında ünlü çift, dudak dudağa öpüşüyor. Üzerlerinden ise kalpler çıkıyor.


Eski sevgilisinin Ahu Yağtu ile öpüştüğünü gören Cansu Dere, hemen silahına davranıyor.


Oyunu kazandığınızda; Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz, bebeklerini kucağına alıyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: