YAHŞİ BATI BARIŞTIRDI

'GORA'nın çekimleri sırasında araları açılan Cem Yılmaz ile Ömer Faruk Sorak, Yılmaz'ın yeni filmi 'Yahşi Batı' sayesinde barıştı...

Magazin

YAHŞİ BATI BARIŞTIRDI Ünlü şovmen, Sorak'tan filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenmesini istedi, 'evet' yanıtını alınca da beş yıl süren kırgınlık sona erdi.

Cem Yılmaz'ın 2004 yapımı filmi 'GORA', vizyona girene kadar çok badireler atlatmış, TMSF'nin Uzan şirketlerine el koymasıyla çekimler sekteye uğramıştı. Bunun üzerine sponsor arayışına giren yönetmen Ömer Faruk Sorak'a o dönemde Cem Yılmaz yardım etmiş ve cebinden 100 bin dolar vermişti.

İddiaya göre iki arkadaşın arası, Yılmaz'ın verdiği para yüzünden açıldı. Film bittikten sonra Yılmaz, parasını istedi. O sırada filmin banyo işlemleri için para arayan Sorak, ünlü şovmenin para istemesine kızdı.

İkili arasında esen soğuk rüzgârlar, Yılmaz'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı teklifle dindi. Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Ömer Faruk Sorak'la Çubuklu Hayal Kahvesi'nde buluştu ve ondan yeni filmi 'Yahşi Batı'yı yönetmesini istedi.

Bunun üzerine Sorak, ünlü şovmene 'Yine beraber mi yöneteceğiz' sorusunu yöneltti. Yılmaz'ın yönetmen koltuğunda tek başına oturmasını istediği Sorak'a yanıtı ise şu oldu: 'Hayır, bu kez sen yöneteceksin. Hatta filmin yapımcısı da senin Böcek Yapım şirketin olsun.' Sorak'ın teklifi kabul etmesiyle, ikili arasındaki kırgınlık da sona erdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: