YAHŞİ CAZİBE'DEN AZERBAYCAN'A YAHŞİ JEST!

Magazin

YAHŞİ CAZİBE'DEN AZERBAYCAN'A YAHŞİ JEST! Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen 56. Eurovision Şarkı Yarışması'nda kardeş ülke Azerbaycan birincilik ipini göğüsleyip Eldar Gasimov ve Nigar Jamal ikilisinin ellerinden Türk Bayrağını düşürmemeleri, hepimizi gururlandırmıştı.

"İki devlet tek millet olduğumuz bir kez de dünyanın önünde gözler önüne serilmişti. Bu güzel görüntülerin ardından bu dostluk mesajına en güzel yanıt her hafta ATV ekranlarında izlenme rekorları kıran Yahşi Cazibe dizisinden geldi.

Azerbaycanlı sanatçıların bu jestini görmezden gelmeyen dizinin senaristi Gani Müjde, Kemal'e Azerbaycan bayrağı açtırarak iki ülke arasındaki dostluk bağlarının ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Dizinin 21 Mayıs Cumartesi akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde Kemal, Azerbaycan asıllı Cazibe'ye sürpriz bir doğum günü düzenler? Eurovision'da dünya birincisi olan ülkenin bayrağını açmak, ona en güzel hediye olacaktır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: