YAKIŞIKLI ÇOCUK AMA SEVGİLİM DEĞİL!

İstanbul'da sahne aldığı Günay'da ağır kostümüyle dikkat çeken Bülent Ersoy 19 yaşındaki gençle aşk yaşadığı iddiasını reddetti..

Magazin

YAKIŞIKLI ÇOCUK AMA SEVGİLİM DEĞİL! Şarkıcı Bülent Ersoy, önceki gecce sahne aldığı İstanbul'daki Günay Restaurant'ta özel hayatı hakkında açıklamalar yaptı.

Nazardan korktuğu için özel yaşamını gözlerden uzak tutmaya çalıştığını söyleyen Ersoy 'Hayatımda biri var. Ancak medyada adımın anıldığı kişilerden biri değil. Hakkımda bu kadar çok kişiyle aşk söylentilerinin çıkması birlikte olduğum kişiyi de çok üzüyor ve yıpratıyor' dedi.

Daha önce İzmirli ve evli bir adamla birlikte olduğu söylenen Ersoy, bu söylentinin asılsız olduğunu kaydetti. Bilal adlı 19 yaşındaki gençle sevgili olduğu haberlerine de kızdığını açıklayan sanatçı 'Bilal Bey'i tanıyorum; genç ve yakışıklı bir çocuk. Benim Avrupa konserlerimi organize eden kişinin yeğeni... Ama benim için diğer hayranlarımdan farksızdır. Ben herkese kırmızı gül atarım bunda yanlış anlayacak bir şey yok' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: