'Yalan Dünya' bitiyor mu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yalan Dünya dizisinin bu hafta da yayınlanmamayacağı açıklandı.

Magazin

'Yalan Dünya' bitiyor mu? Gürse Birsel, Beyazıt Öztürk ve Sarp Apak'ın başrollerinde oynadığı Yalan Dünya dizisi pazartesi gününden eski günü cuma günü saat 22.30'a alınmıştı. Yılbaşı akşamı yayınlanan özel bölüm ile ekranlarıa gelen dizi geçtiğimiz hafta tekrar bölümü ile yayınlanmıştı. Bu hafta yeni bölüm bekleyen dizinin hayranları Kanal D'den gelen haberle yıkıldılar. Yalan Dünya dizisinin yerine Kanal D ekranlarında Beyaz Show'un yayınlanacağı açıklandı.

Reklamverenlerin yılın ilk haftasında bütçeleri oluşturduğu için dizilerin yayınlanmaması ocak ayının ilk haftası için normal bir durum olarak kabul edilmesine rağmen Yalan Dünya'nın ikinci haftayı da boş geçmesi kafalarda soru işaretleri bıraktı. Gülse Birsel'in eski dizisi Avrupa Yakası'nın başarısına ulaşamayan Yalan Dünya için tehlike çanları çalmaya başladığı ve sezon sununda bitirilmesine kesin gözüyle bakılan dizinin final yapana kadar geçen zamanda da her hafta yeni bölümünün yayınlanmayacağı iddia edildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: