"Yalan Dünya"da kumar baskını!

Kanal D'nin sevilen dizisi Yalan Dünya, yeni bölümüyle bu akşam ekrana dönüyor. Yılbaşından önce ekrana ara veren Yalan Dünya, yeni bölümüyle 17 Ocak Cuma akşamı Kanal D'de..

Magazin

"Yalan Dünya"da kumar baskını! magazin

YALAN DÜNYA'DA KUMAR BASKINI!
Kocabaşlar’ın ofisinde bir süredir kumar oynayan Selahattin ve poker ekibine, polis baskın düzenliyor.

Yılbaşında Rıza’nın Deniz’e yaptığı evlenme teklifinin yankıları sürmektedir. İki taraf da kendini naza çeker. Ancak ne Rıza ne de Deniz pes etmezler. Rıza, ailesinden Deniz’i istemeye gitmelerini ister. Deniz de anne ve babasından gün vermelerini rica eder. Köşeye sıkışan Kocabaşlar Vasfiye’nin, Alsancaklar da Afife’nin ani hastalanmalarını bahane ederek ikisi de iyileşene kadar isteme işini ertelerler.

Eylem, Orçun’u eski sevgilisi Can’ın tehlikeli olduğuna bir türlü ikna edemez. Eylem’in ciddi bir tedaviye ihtiyacı olduğunu düşünen Orçun, Eylem’e inat Can ile muhabbetini daha da arttırır. Yılbaşında taktığı yüzükle az da olsa nefes alan Emir, Yıldırım Bey’in yeni talimatı ile yine panikler. En kısa sürede Nurhayat’ı ailece istemeye gitmeleri gerekmektedir. Ancak babası ona küstür, annesi de önce babasını aradığı için Emir’e bozuk atar. İstemeye gidecek ailesi olmayan Emir zor durumdadır.

Zerrin’e miras olarak babasının dayısından Adapazarı’nda bir arsa kalır. Ancak mezarlığın yanında olduğu için Zerrin de arsayı mezar olarak değerlendirmeye karar verir. Hiç vakit kaybetmeden de satış kampanyasına başlar. Ahmet sette Tülay’ı Tufan’a karşı koruyacağım derken durumu fazla abartır ve yönetmen ile fena ters düşer.

Vasfiye ile Afife’nin aslında sanatoryuma yatmadıklarını Rıza ve Deniz televizyonda tesadüfen gördükleri bir haberle öğrenir. Kocabaşlar’ın ofisinde bir süredir kumar oynayan Selahattin ve poker ekibine, polis baskın düzenler. Üstelik basının da operasyonu takip etmesi ortalık fena karışmasına neden olur.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: