Yalan Dünya'da roman rüzgarı!

Kanal D’nin sevilen komedi dizisi Yalan Dünya’nın bu hafta (21 Mart Cuma) ekrana gelecek bölümüne, eğlenceli müzikleriyle “Ahırkapı Roman Orkestrası” konuk oluyor.

Magazin

Yalan Dünya'da roman rüzgarı! Bu bölümde; Bünyamin’in (Okan Çabalar) elini attığı her müzik aletini çalması, Nurhayat’ın (Gupse Özay) da rol yaparken şivesinin sürekli Roman’a kayması ilginç bir iddianın ortaya atılmasına neden olur. Bünyamin ve Nurhayat aslında Roman’dır. İki kardeş kökenlerini ararken, gerçek Romanlar ise Yalan Kafe’de çıkacaktır.

Yaşanan bütün yanlış anlaşılmalar ve aksiliklerden sonra dizinin kahramanları Yalan Kafe’de toplanır, Ahırkapı Roman Orkestrası ile coşar ve kurtlarını dökerler.

Çekimlerin çok eğlenceli geçtiği bu sahnelerde izleyiciler de, hem dizide yaşananlara gülecek hem de müzik keyfi yaşayacaklar. Yalan Dünya, kahkaha dolu yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: