YALAN DÜNYA'NIN BORA'SININ GİZEMLİ ARKADAŞI!

“Yalan Dünya”nın Bora’sı Öner Erkan, önceki akşam Beyoğlu’ndaki bir gecce kulübündeydi.

Magazin

YALAN DÜNYA'NIN BORA'SININ GİZEMLİ ARKADAŞI! Ünlü oyuncu Öner Erkan, mekândan birlikte eğlendiği genç kızla ayrıldı. Tenha bir yerde yol kenarına oturan ikili, bir anda patlayan flaşlarla neye uğradıklarını şaşırdı.

İkili yakalanınca panikledi. Erkan, “Ne yapacağız şimdi?” diye soran genç kıza kısık sesle “Valla çok kalabalıklar, sen çaktırmadan kaçmaya bak” dedi. Sarışın güzel Erkan’ın dediğini yaptı, ancak çantasını almayı unuttu. “Yanınızdaki genç kız sevgiliniz mi?” sorusunu “Yoo, benden yanıma oturmak için müsaade istedi ve oturdu, kendisini tanımıyorum” diye yanıtlayan oyuncu, “Çantasını burada unutmuş” diyen muhabire de ilginç bir karşılık verdi: “Evet, ‘Buraya çantamı koyabilir miyim?’ diye de müsaade istedi, ‘Koy tabii’ dedim. Vallahi kızı da çantayı da tanımıyorum!” Erkan, geccenin sonunda taksiyle tek başına evinin yolunu tuttu...

(fotoğraf:hürriyet.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: