YALAN DÜNYA'NIN 'ORÇUN'U GECCELERDE YAKALANDI!

Gecce gezmelerinden uzak duran ve röportaj vermeyen Bartu Küçükçağlayan gecce gezmesinde kameraları karşısında görünce adeta şaşkına döndü.

Magazin

YALAN DÜNYA'NIN 'ORÇUN'U GECCELERDE YAKALANDI! Yalan Dünya'da Orçun karakteriyle büyük beğeni toplayan Bartu Küçükçağlayan bir bayanla görüntülendi.Gecce gezmelerinden uzak duran ve röportaj vermeyen Bartu Küçükçağlayan gecce gezmesinde kameraları karşısında görünce adeta şaşkına döndü.

DUYMAZDAN GELDİ
Ayaklıgazete'de yer alan habere göre, Bartu Küçükçağlayan'ın yanında esmer bir kadın da vardı. Cihangir sokaklarında birlikte yürüyen ikilinin samimi halleri de dikkatlerden kaçmadı. Kendisine yanındaki esmer kadının sevgilisi olup olmadığı sorulan Bartu Küçükçağlayan sorulası duymazdan geldi. Bartu Küçükağlayan yanındaki kadının sevgilisi olduğunu düşünen muhabirlerin sorusunu duymazdan gelerek sevgili olduklarını adeta doğrulamış oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: