'Yalan Dünya'ya tepki yağıyor!

“Yalan Dünya” artık Pazartesi akşamları, saat 20.00’de ekrana gelecek. Kanal D’nin senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı, başrollerini Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Bartu Küçükçağlayan, Tuna Orhan, Ömür Arpacı, Hakan Meriçliler, İrem Sak, Gupse Özay, Okan Çabalar ve Gönül Ülkü’nün paylaştıkları, büyük bir ilgi ve beğeniyle izlenen komedi dizisi “Yalan Dünya",26 Kasım’dan itibaren artık, yeni yayın günü olan Pazartesi günleri ekrana gelecek.

Magazin

'Yalan Dünya'ya tepki yağıyor! Yönetmenliğini Jale Atabey'in yaptığı, müziklerini Nil Karaibrahimgil’in hazırladığı “Yalan Dünya”, kahkaha ve eğlence dolu yeni bölümleriyle saat 20.00’de yayınlanacak. Kanal D’nin, Pazartesi akşamları ekrana gelen sevilen dizisi “Arka Sokaklar” da, 30 Kasım’dan itibaren artık Cuma akşamları, saat 20.00’da ekrana gelecek.

Tepki yağdı
Gülse Birsel'in Cihangir semtini anlattığı "Yalan Dünya" dizisinin cuma gününden pazartesiye alınmasına hayranlarından tepki geldi. "Yalan Dünya" dizisinin günü değişmesi Twitter'da trend topic olmayı başardı. Dizinin fanları gün değişikliğine tepki gösterdi. Pazartesi TRT 1 ekranında yayınlanan "Leyla ile Mecnun" dizisinin fanları ise bu duruma hem tepki gösterdi hem de ti'ye aldı. Leyla ile Mecnun fanları twitter'da, "Yalan Dünya" yayın gününü pazartesi yapmış, yazık oldu "Leyla ile Mecnun"un altında ezilip, kaybolacak. Pazartesi günü "Yalan Dünya" harbi yalan olur. Bir güne bir komedi dizisi yeter. O da "Leyla ile Mecnun" diyerek göndermelerde bulundular.

Bunlarda ilginizi çekebilir: