"Yalancısın Sevgilim"in oyuncu kadrosu belli oldu!

Türkan Şoray ve Şener Şen'li “İkinci Bahar” dizisi başta olmak TV tarihine geçen birçok başarılı diziye imza atan Türkan Derya'nın yönetmen koltuğuna oturacağı kod adı "Yalancısın Sevgilim" olan dizinin kadrosu tamamlandı.

Dizi Galeri

"Yalancısın Sevgilim"in oyuncu kadrosu belli oldu! Yeni sezonda Kanal D ekranında seyirciyle buluşacak olan dizide usta oyuncular Cihat Tamer ve Bennu Yıldırımlar'ın yanı sıra “Karagül”le 4 sezon seyirciyle buluşan Ayça Ayçin Turan'la anlaşılmış, genç yıldızın alacağı her şey dahil 30 bin TL'lik kaşe olay yaratmıştı.


Turan'ın partneri olması için çok sayıda genç yıldıza bakıldıktan sonra "Kiraz Mevsimi"nin ardından geçen cuma 5. bölümde final yapan "N'olur Ayrılalım"la iyi bir çıkış yakalayan Aras Aydın'la anlaşıldı. Kayserili bir ailenin hikayesini ekrana taşıyacak olan 03 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği dizinin kadrosuna son olarak flaş bir transfer daha katıldı.


Oyunculuğuyla yer aldığı projelere güç katan Şebnem Bozoklu, diziyle anlaşma yaptı. Sempatik oyuncu son dönemde BKM Film'in imza attığı Yılmaz Erdoğan'ın kaleme aldığı "Haybeden Gerçeküstü Aşk" filminde Gupse Özay, Büşra Pekin, Serkan Keskin, Fatih Artman ve Çağlar Çorumlu'yla rol almıştı. Filmin Şubat 2017'de seyirciyle buluşması planlanıyor.

Kaynak: ucankus.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: