Yalı davasında yeni karar!

Beykoz Kanlıca'daki yalılarında Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla 3 yıla kadar hapis cezası istenen Ebru Gündeş'in eşi Rıza Sarraf'ın yargılanmasına devam edildi. Mahkeme Sarraf'ın Amerika'da cezaevinden serbest bırakıldığının anlaşıldığını belirterek adresinin belirlenmesi için yetkili makamlara yazı yazılmasına karar verdi.

Magazin

Yalı davasında yeni karar! Ebru Gündeş, Beykoz'da eşi Rıza Sarraf'la kendisine ait olan ikiz yalılara kaçak kat ekleyip, dışarıdan asansör yaptırdıkları iddiasıyla, "Kültür ve tabiat varlıklarını koruma kanununa muhalefet" suçundan 6 aydan 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada beraat etmişti.

Ebru Gündeş, yalı davasında beraat etti!

Ebru Gündeş, yalı davasında beraat etti!Beykoz Kanlıca'daki yalılarında Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla 3 yıla kadar hapis cezası istenen Ebru Gündeş'in eşi Rıza Sarraf'ın yargılanmasına devam edildi. Mahkeme Sarraf'ın Amerika'da cezaevinden serbest bırakıldığının anlaşıldığını belirterek adresinin belirlenmesi için yetkili makamlara yazı yazılmasına karar verdi.

Sanık hakkındaki yakalama kararının devamına karar veren mahkeme duruşmayı erteledi.

Ebru Gündeş kolunda servet taşıyor!

Ebru Gündeş kolunda servet taşıyor!Ebru Gündeş'ten hamilelik açıklaması!

Ebru Gündeş'ten hamilelik açıklaması!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: